Политички партии

Лефков: Спасовски да ја каже вистината за убиството на ракометарот Тот

Имаме информации кои создаваат сериозен сомнеж дека МВР, Спасовски и Ковачевски прикриваат убиство. Три пати во тек на едно деноноќие властите менуваат изјави, и официјални известувања.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close