Политички партии

Лефков: Протест на 18 јуни пред Влада за промени и подобар живот

Премногу е, молчењето не е опција, протест за рушење на владата на 18 јуни, протест за промени и подобар живот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close