СпортСпорт.СлајдерФудбал

Лео Меси ја освои рекордната седма „Златна топка“

По рекорден седми пат, Лионел Меси и оваа година ја освои „Златната топка“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close