Политички партии

„Левица“ поднесе претставка за утврдување повреда на Кодексот за етичко однесување против претседателот на Сообранието

Скопје, 18 мај 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close