СпортФудбал

Левандовски побарал да го напушти Баерн Минхен

Како што пренесува „Скај Спорт“, претходно оваа недела, полскиот напаѓач го информирал Баерн дека бара нов предизвик, и покрај тоа што има договор на Алијанц Арената до крајот на сезоната 2022/23.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close