КошаркаСпортСпорт.Слајдер

Леброн Џејмс го израмни рекордот на Мајкл Џордан во победата над Селтикс

Ѕвездата на Лос Анџелес Лејкерс, Леброн Џејмс, го постигна рекордот што го дели со легендата на Чикаго Булс, Мајкл Џордан, постигнувајќи 30 поени во победата над Бостон Селтикс во вторникот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close