РакометСпортСпорт.Слајдер

Лазаров го објави поширокиот список на ракометари за ЕП 2022

Селекторот на машката сениорска ракометна репрезентација, Кирил Лазаров, го објави поширокиот список на ракометари за Европското првенство во сениорска машка категорија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close