0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Лавров: Столтенберг одамна го загуби контактот со реалноста

Видете, јас одамна веќе не обрнувам внимание на неговите изјави. Според мене, тој одамна го загубил контактот со реалноста, рече Лавров.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close