0_Web_АктуелноЕвропаРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Лавров: Западот ѝ објави тотална војна на Русија

Шефот на руската дипломатија Сергеј Лавров ги обвини западните држави дека водат „тотална војна“ против Русија, рускиот народ и култура

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close