0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Лабадија нов тренер на Џенова

Последно пласираниот тим во Серија А, Џенова, го назначи денеска за свој нов тренер германскиот стратег со италијанско потекло Бруно Лабадија (55).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close