0_Web_Насловна-слајдерЕвропаСвет.Слајдер

Курц се повлекува од политиката

Лидерот на Народна партија на Австрија (ОВП), поранешниот канцелар Себастијан Курц се повлекува од политиката

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close