Посетете ја новата веб страна на МИА
БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Курти: Вучиќ е политички студент на Шешељ, а јас на Демачи

Косовскиот премиер Албин Курти изјави дека нема да биде лесно да се постигне договор меѓу Косово и Србија, но дека сепак треба да се даде шанса на дијалогот, јави дописникот на МИА од Приштина

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close