0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Куман пред дуелот во ЛШ: Мораме да победиме

Играме важен натпревар, играме за својата иднина во ЛШ. Откако загубивме два натпревари, сега мораме да победиме, нема друго решение, изјави Куман на денешната прес-конференција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close