0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Куман не прифаќа помала отпремнина по отказот од Барселона

Холанѓанецот Роналд Куман, кој доби отказ на клупата на Барселона поради слаби резултати, одбива да прифати намалување на отпремнината што му се нуди, јавија денеска шпанските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close