Дописници МКДОпштество

Кумановските пожарникари интервенирале на два пожари

Кумановската противпожарна единица интервенирала на два пожари во текот на ноќта и вчерашниот ден, информираше денеска Регионалниот центар за управување со кризи од Куманово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close