Дописници МКДОпштински вести

Куманово избира економски оператор за авионско прскање против комарци

Општина Куманово објави оглас за избор на економски оператор за авионско прскање против комарци, соопштија денеска надлежните.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close