Политички партии

Кузеска: Во ВМРО-ДПМНЕ се нервозни, со денови бегаат од одговори за тендерот вреден 136 милиони евра во Скопје

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close