Политички партии

Кузеска: Анкетата на Брима потврди, СДСМ е победник на локалните избори

Успешните мерки и политики на Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев во континуитет се препознаени од страна на граѓаните.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close