СветСвет.Слајдер

Куба ќе го тужи Фејсбук

Куба се закани со тужба против Фејсбук, бидејќи платформата на социјалната мрежа покажува поголем број на дисиденти на островот

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close