СветСвет.Портал

Кубанската опозиција не се откажува од протестот и покрај забраната

Кубанската опозиција не се откажа од повикот за протест на 15 ноември и по забраната на владата за собири, со обвинувања дека тие предизвикуваат промена на режимот со поддршка на Вашингтон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close