Дописници МКДОпштински вести

Крушево со снег, се чисти навремено

Крушево е со снег, наврнаа 19 сантиметри, најавувајќи ја зимската туристичка сезона.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close