0_Магазин.ПорталВидеоМагазинСцена

Кристијан Бејл би го глумел Бетмен и четврти пат, но само со истиот режисер

Кристијан Бејл го глумеше Брус Вејн / Бетмен во три, доста успешни филмови, во режија на Кристофер Нолан - „Бетмен: Почетоци“ (2005), „Темниот витез“ (2008) и „Бетмен: Подемот на темниот витез“ (2012).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close