ХроникаХроника.Портал

Кривична пријава против тетовец за постирање фотографии на Инстаграм со експлицитна содржина од женско лице

Поднесена е кривична пријава против тетовец заради постирање фотографии со експлицитна содржина од женско лице, соопшти денеска Министерството за внатрешни работи.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close