Дописници МКДОпштински вести

Крива Паланка доби прво урбано детско катче

Во центарот на Крива Паланка, во новиот градски парк поставено е првото урбано детско катче со реквизити за игра и забава на најмладите жители на општината.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close