0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.Портал

Кремљ: Се надеваме на разговор меѓу Путин и Бајден до крајот на годинава

Претседателите на Русија и на САД, Владимир Путин и Џозеф Бајден најверојатно ќе разговараат кон крајот на годинава, соопшти Кремљ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close