ЕвропаСвет.Слајдер

Кремљ: Русија не е вмешана во така наречениот Хавански синдром

Кремљ денеска соопшти дека Русија не е поврзана со така наречениот Хавански синдром, мистериозна болест, која погоди повеќе од 200 американски дипломати, претставници и членови на семејствата во странство

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close