ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Кремљ посакува конструктивни односи со новиот германски канцелар

- Сметаме на континуитет, дека ќе се воспостават конструктивни односи меѓу претседателот и новиот канцелар, изјави за новинарите портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close