0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Кремљ: На 7 декември виртуелна средба Путин – Бајден

Претседателот на Русија и на САД, Владимир Путин и Џо Бајден на 7 декември ќе имаат виртуелна средба, изјави портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close