ЕвропаСвет.Слајдер

Кремљ ги повикува Русите да бидат „поодговорни“ и да се вакцинираат против Ковид-19

Кремљ денеска ги повика Русите да бидат „поодговорни“ и да се вакцинираат против Ковид-19 во услови на широка недоверба во вакцините и ограничени анти-ковид мерки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close