Општински вестиСкопје

Крводарителска акција во ЈСП Скопје

Во соработка со Институт за трансфузиона медицина и републички Црвен Крст денеска се одржа крводарителска акција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close