0_Магазин.ПорталЗанимливости

Кралицата по болничките „прелиминарни прегледи“, се врати во замокот Виндзор

„Кралицата отиде в болница во средата попладне на прелиминарни прегледи и се врати во Виндзор напладне во четвртокот, и таа е во добро расположение“, се вели во краткото соопштение на палатата.

Back to top button
Close
Close