0_Web_АктуелноЕвропаСвет.Слајдер

Кралицата Елизабета мора да одмара најмалку две недели

Британската кралицата Елизабета (95) нема да присуствува на фестивалот на сеќавање закажан за 13 ноември, затоа што лекарите и препорачале да одмора најмалку две недели.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close