0_Web_Актуелно0_МИА Истражува.ПорталЕвропаИзбраноМИА ИстражуваСвет.Слајдер

Која е Џорџа Мелони, жената која веројатно ќе биде премиерка на Италија?

Јас сум Џорџа, јас сум жена, јас сум мајка, јас сум Италијанка, јас сум христијанка, рече таа на собир во Рим во 2019 година, нешто што стана вирално откако беше миксирано во песна за танцување

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close