Дописници МКДЛокални избори 2021Општински вестиПолитички партии

Костадиновска – Стојчевска: Со глас за СДСМ и број еден, гласаме за европско Тетово

Потпретседателката на СДСМ Бисера Костадиновска Стојчевска денеска на средби со граѓаните на Тетово порача дека советничката листа на СДСМ и коалицијата е најдобрата понуда за идниот Совет на оваа општина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close