0_Web_Насловна-слајдерБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Косовска полиција: Шест полицајци повредени и тројца уапсени во денешната акција во северно Косово

Шест полицајци се повредени, а тројца се уапсени на крајот од денешната акција на косовската полиција против шверц во северно Косово, соопшти полицијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close