Дописници МКДОпштински вести

Координација на МВР и училиштата во Крива Паланка пред почетокот на новата учебна година

Во Крива Паланка денеска се одржаа средби помеѓу претставници на Секторот за внатрешни работи Куманово и одговорните од училиштата и ученичкиот дом од Крива Паланка во пресрет на учебната 2022/23 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close