Дописници МКДКултураКултура.Портал

Концерт на Триото „Џентлмен“ во Куманово

Пред платото на Центарот за култура „Трајко Прокопиев“ во Куманово, вечерва со почеток во 21 часот, концерт ќе одржи Триото „Џентлмен“, информираа денеска од националната установа, поканувајќи ги кумановци да го проследат концертот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close