КултураКултура.Портал

Концерт на солистите на Националната опера и балет

По повод Светскиот ден на операта вечер со почеток во 20 часот во Националната опера и балет, ќе се одржи концерт на солистите на Националната опера и балет.

Back to top button
Close
Close