0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Концертот на Дајте музика презакажан

Поради лошите временски услови кои се најавени за викендов, концертот на Дајте музика ќе се одржи на нов датум - 18 јуни, во сабота, на стадион на АРМ во Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close