КултураКултура.Портал

Концертна серија „Musica Viva во чест на 55 години ФМУ“ во Музеј на македонската борба

Концертната серија „Musica Viva во чест на 55 години ФМУ“ како дел од одбележувањето на 55 години од основањето на ФМУ - Скопје, започнува вечерва и ќе трае до 29 ноември.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close