КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Концертна промоција на албумот Dzijan Emin & The Magical Orchestra во Филхармонијата

Концертна промоција на првенчето на ZJM Records, новиот албум на матичниот диригент на ЗЏМ Биг Бенд, оркестарот, композитор и мулти-инструменталист, маестро Џијан Емин ќе се одржи утревечер во Филхармонијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close