0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Конференција „Справување со нелиберални-евроскептични наративи оддолу“

На Универзитетот „Гоце Делчев“ во Штип денеска ќе се одржи првата јавна дискусија во организација на Евротинк – Центар за европски стратегии како дел од меѓународниот проект „Справување со нелиберални-евроскептични наративи оддолу“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close