СпортСпорт.СлајдерФудбал

Конференциска лига: Македонија ЃП нерешено против софиска ЦСКА

Фудбалерите на Македонија Ѓорче Петров денеска во Скопје одигра нерешено со софиска ЦСКА. На ФФМ тренинг центарот „Петар Милошевски“ во Скопје имаше изедначена игра на двата тимови.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close