0_Спорт.ПорталФудбал

Конте демантира преговори со Арсенал

Шпекулации се наводите дека Антонио Конте е во преговори да седне на клупата на премиерлигашот Арсенал, пренесуваат италијанските медиуми, повикувајќи се на менаџерскиот тим на 52-годишниот фудбалски стратег.

Back to top button
Close
Close