Дописници МКДЛокални избори 2021Политички партии

Кондовски ветува модерни сообраќајни решенија во Битола

Кандидатот за градоначалник на Општина Битола од СДСМ Христо Кондовски најави модерни сообраќајни решенија кои според него се обележје на секој модерен и организиран град.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close