0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Комисијата за политички систем и односи меѓу заедниците расправаше за Годишниот извештај за работата на Судскиот совет

Годишниот извештај за работата на Судскиот совет на Република Северна Македонија за 2020 година беше предмет на расправа на денешната 24. Седница на Комисијата за политички систем и односи меѓу заедниците.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close