0_Магазин.ПорталВидеоЗанимливости

Кога треба да се запре со тренингот?

Кога вежбаат, луѓето многу често и не знаат кога, всушност, треба да прекинат со тренингот, за да извлечат најдоброто од него. Клучот е во тоа да се направи доволно за да се одржи телото прилагодено, но не и да го повредите или истрошите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close