0_Магазин.ПорталМагазинСемејство

Кога жената е подготвена да биде мајка?

Чувството на несигурност е сосем нормално - бременоста и родителството го вртат животот наопаку, носејќи со себе и бескрајна среќа, но и огромна одговорност. Затоа, жената прво ќе треба да си одговори на овие шест основни прашања кои ќе Ви помогнат, пред сѐ - да го скротите емотивното торнадо во Вас, а и ќе Ве подготват за возбудливата животна авантура што Ве чека...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close