ВидеоВидео изјаваПолитички партии

Ковачки:Суштинското отворање на пристапниот процес е условен од промена на Уставот

Власта ја лажеше македонската јавност во врска со Предлогот за отпочнување на преговорите со ЕУ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close