0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Клоп: Неколку пати го одбив Баерн

Тренерот на премиерлигашот Ливерпул, Јирген Клоп, изјави пред вечерашното финале на ФА Купот против Челзи, дека „неколку пати“ во минатото одбил повик од Баерн Минхен со цел да остане на „Енфилд Роуд“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close